Registrace byla ukončena, čekáme na výstřel valašských portášů

Online registrace na „dospělé“ závodní tratě byla definitivně ukončená.  Další možnost přihlásit se do závodů bude až v pátek od 16 hodin, kdy se otevře prezentace závodníků v místě startu.

 

Další registrace bude možná až osobně při prezentaci

Pokud jste nezvládli provést platbu startovného, peníze už prosím neposílejte. Do závodu bude možné se přihlásit až při prezentaci v místě závodu.

Online registrace na dětské MINI běhy a Rodinný běh poběží ještě zítra, tj. ve středu 1. října. To je také poslední den, kdy je možné provést platbu na Rodinný běh bankovním převodem.

 

Už víme kolik aktuálně platných přihlášek

Aktuálně je na tratích 5km, 10km, 18km Horský běh 333 platných (zaplacených) přihlášek, na Salomon Ultra 95km pak 16 dvojic a 91 jednotlivců.

 

Prezentace se otevírá v pátek v 16.00 v budově Masarykova gymnázia

Co teď? Teď je nutné přijít k prezentaci závodníků. Běžci na Ultra tak musí učinit v pátek mezi 16.00 a 22.00 hodinou, ostatní buď ve stejném čase v pátek, nebo v sobotu od 8.00 hodin.

Prezentace bude probíhat v budově Masarykova gymnázia Vsetín (vstup bočním vchodem na Žerotínově ulici). Zde dostanete startovní číslo, čip na měření času a vše potřebné pro závod (u každé trati jinak), běžci Salomon Ultra 95km navíc obdrží mapu tratě, kontrolní průkaz.

 

O půlnoci zazní výstřely valašských portášů

V pátek 3. října těsně před půlnocí pak valašští portáši slavnostním výstřelem odstartují závod Salomon Ultra 95km. Trochu se prospíme a ráno začne tradiční program závodů TES Valachiarun s několika běžeckými tratěmi a bohatým doprovodným programem.

Další podrobnosti a informace budou následovat, sledujte nás…

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *