Spustili jsme online registraci

Je přesně půl roku do dalšího, již jedenáctého ročníku běžeckých závodů pro celou rodinu Valachiarun Vsetín. Letošní ročník se uskuteční 29.9.2018 a dnes jsme spustili registraci do jednotlivých závodů.

 

 

Čeká vás tradiční program, který zahájí oblíbené dětské AUSTIN MINI běhy kolem rybníčku v Panské zahradě. V poledne se pak rozehřejeme na rodinném běhu přes vsetínské Dolní náměstí, podrobnosti o něm zveřejníme později. Ve 13:00 pak odstartují „dospělé“ závody. Pro letošek přinášíme několik změn a novinek:

Horský běh se rozdělil na dvě trasy. Královská bude na cca 23 km a pořádně prověří vaše běžecké a vrchařské schopnosti. Přesnou podobu trasy ještě ladíme.

Pro ty z vás, kteří si na tak náročnou trasu netroufnou, ale nebaví je běhat po asfaltu a rovině jsme připravili kratší a příjemnější alternativu, Horský běh na 12 km.

Stejná zůstává rovinatá trasa podél řeky Bečvy, která bude mít 10 km a poběží se tradičně O pohár starosty města Vsetína

Nejkratší trasa bude mít 4 km a běží se rovněž tradičně ke vsetínskému splavu a zpět.

Připravujeme samozřejmě bohatý doprovodný program, jednáme s partnery a vše budeme komunikovat na našich stránkách a FB profilu, tak nás sledujte!

Těšíme se vás…

Valachiarun.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *