Startujeme za 10 dnů!

Přijďte strávit příjemnou sobotu pohybem na čerstvém valašském vzduchu! Už za 10 dnů 28. 9. se uskuteční v obci Janová u Vsetína 12. ročník běžeckých závodů pro celou rodinu s názvem Valachiarun Vsetín! A na co se můžete těšit???

Od osmi ráno otevřeme brány areálu na místním fotbalovém hřišti, kde bude po celý připraveno občerstvení a atrakce pro děti. V 10 hod pak odstartujeme tradiční dětské závody, které budou probíhat na místním fotbalovém hřišti. Závodit budou děti od nejmenších až po patnáctileté a všichni se můžou v cíli těšit na medaili a nějakou sladkost! Vyhlášení a předání drobných cen bude od 11 hod, následovat bude dětská tombola. Jo, a i letos díky firmě AUSTIN běží děti ZADARMO!!!

V pravé poledne pak odstartujeme „dospělé“ tratě na 4 a 10 km po silnici a 18 km v horách. Trasy nabízí zajímavé prostředí a v případě Horského běhu i neopakovatelné výhledy do okolní podzimní krajiny!
Po návratu si závodníci můžou vychutnat guláš místní produkce a od cca 14 hod zahájíme vyhlášení vítězů a předání medailí. Ceny pak necháme až na tombolu, aby měl šanci na výhru každý. A je se na co těšit. Máme pro vás dva soudky piva, několik láhví vybraných vín, poukazy na kde co a spoustu jiných zajímavostí 

Zbytek odpoledne pak už bude v režimu volného programu. Pokud budete chtít s námi posedět u skleničky či korbelu, budeme rádi! Bude to totiž ideální příležitost, jak zakončit to letošní povedené léto.

Tak dorazte, protože bude hezky, bez ohledu na počasí! 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *