Startujeme za 10 dnů!

Přijďte strávit příjemnou sobotu pohybem na čerstvém valašském vzduchu! Už za 10 dnů 28. 9. se uskuteční v obci Janová u Vsetína 12. ročník běžeckých závodů pro celou rodinu s názvem Valachiarun Vsetín! A na co se můžete těšit???

Od osmi ráno otevřeme brány areálu na místním fotbalovém hřišti, kde bude po celý připraveno občerstvení a atrakce pro děti. V 10 hod pak odstartujeme tradiční dětské závody, které budou probíhat na místním fotbalovém hřišti. Závodit budou děti od nejmenších až po patnáctileté a všichni se můžou v cíli těšit na medaili a nějakou sladkost! Vyhlášení a předání drobných cen bude od 11 hod, následovat bude dětská tombola. Jo, a i letos díky firmě AUSTIN běží děti ZADARMO!!!

V pravé poledne pak odstartujeme „dospělé“ tratě na 4 a 10 km po silnici a 18 km v horách. Trasy nabízí zajímavé prostředí a v případě Horského běhu i neopakovatelné výhledy do okolní podzimní krajiny!
Po návratu si závodníci můžou vychutnat guláš místní produkce a od cca 14 hod zahájíme vyhlášení vítězů a předání medailí. Ceny pak necháme až na tombolu, aby měl šanci na výhru každý. A je se na co těšit. Máme pro vás dva soudky piva, několik láhví vybraných vín, poukazy na kde co a spoustu jiných zajímavostí 

Zbytek odpoledne pak už bude v režimu volného programu. Pokud budete chtít s námi posedět u skleničky či korbelu, budeme rádi! Bude to totiž ideální příležitost, jak zakončit to letošní povedené léto.

Tak dorazte, protože bude hezky, bez ohledu na počasí!