T-mobile Olympijský běh už zítra!

Přátelé, přípravy na letošní T-mobile Olympijský běh vrcholí a už zítra od 15 hod na vás budeme připraveni ve vsetínské Panské zahradě. A na co se můžete těšit?
.
Od 15:00 bude možné se prezentovat do jednotlivých závodů. Na prezentaci dostanete startovní číslo, kdo si objednal tak tričko závodu a drobnosti od partnerů. Prezentaci je potřeba provést vždy nejpozději 15 min před startem závodu, pro děti tedy do 16:15, pro dospělé do 17:45. Přihlášení do závodu na místě bohužel není možné…

Dětské závody odstartují v 16:30 a budeme běhat od nejmenších kategorií, začnou tedy děti ročníků narození 2019 – 2023. Běhat se bude kolem rybníčku a podle olympijského hesla „není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“ nebudeme vyhlašovat vítěze, ale medaili dostanou v cíli všechny děti. A to dokonce hned medaile dvě – jednu na památku a jednu jako „mlsek“ z perníku.
.
Dětské závody nám odstartují a medaile předají hokejisti ze vsetínského týmu VHK. Ti se pak představí i na hlavní trase na 5 km, která odstartuje přesně v 18:00, a to nejen na Vsetíně, ale po celé ČR a dokonce i ve Washingtonu. Pětikilometrová trasa povede podé řeky Bečvy na „houpačák“ za Mezem a zpět.
.
Na startu a v cíli bude k dispozici občerstvovací stanice s vodou a ovocem, ale nezapomeňte se i tak dobře občerstvit před závodem a vzhledem k horkému počasí spíš držet ve stínu!
V zázemí závodu bude k dispozici i stan jako převlékárna a bude zde možnost i nechat odložený batoh s věcmi během závodu.
.
Kolem půl sedmé pak vyhlásíme nejrychlejší závodníky na pětikilometrové trase v jednotlivých kategoriích…
.
My se na vás už těšíme, co vy?