Poslední info před startem

Přátelé kvalitního běhání….

už za dva dny se sejdeme v Janové u Vsetína na XI. ročníku závodů Valachiarun. No a nyní přinášíme poslední informace, které by bylo záhodno vědět před startem…

Akce se uskuteční v sobotu 29.9. Sice na novém místě, ale v tradičním formátu.

Prezentace se otevře v 8:00 hod. Ať jste online přihlášení nebo ne, musíte se dostavit a vyzvednout startovní číslo a čip na měření času. Nenechávejte to prosím na poslední chvíli, prezentace se bude zavírat vždy cca 20 min před startem závodu.

Dětské běhy odstartují v 10:00 hod postupně od nejmenších. Není třeba být ve stresu, máme na to celou hodinu a budeme jednotlivé kategorie s předstihem volat na start. Poslouchejte prosím při organizaci dětských závodů pokyny pořadatelů, obvykle je to hodně dětí a kategorií a vznikají zmatky… Dětské závody vyhlásíme v 11:00 hod.

Hlavní závody pak odstartují hromadně v 12:00 hod, vyhlášení plánujeme kolem 14:00.

V zázemí závodu (sportovní hala) bude k dispozici šatna, WC a sprchy. Občerstvení pak bude zajištěno ve stáncích v rámci areálu. Všichni závodníci na hlavní trati dostanou při prezentaci stravenku na libovolnou útratu v bufetu v hodnotě 50 Kč.

Parkovací plochy budou zajištěny v areálu JZD v Janové https://goo.gl/maps/eyUXnoeMYbq Poprosíme respektovat při parkování pokyny pořadatelů. Zaparkovat lze i v ulicích Janové (u obecního úřadu či bývalé Jednoty), ale tak, abyste nebránili průjezdům aut a hlavně průběhu závodu!

Počasí by mělo být pro běhání celkem ideální, tak se na vás těšíme!!! 🙂