Poslední pokyny před startem

Tak už za dva dny se rozběhnou jednotlivé běhy X. ročníku závodů CRAFT Valachiarun Vsetín a přinášíme podrobnosti k programu a organizaci:

V tuto chvíli zpracováváme startovní listinu a již není možné se online přihlásit (kromě rodinného běhu). Do závodu bude možné se přihlásit při prezentaci před závodem viz níže. Prosím, pokud máte nějaké požadavky na změny v registraci, řešte toto osobně při prezentaci u k tomu určeném stolku.

Před závodem je potřeba projít prezentací závodníků. Ta bude probíhat v bočním vchodu do budovy Masarykova Gymnázia a to v pátek 17-20hod a v sobotu od 8hod ráno. Prezentace končí vždy 30min před startem daného závodu.

Při prezentaci obdržíte:

  • Austin MINI běhy sportovní vak, startovní číslo s čipem, poukaz do tomboly
  • Běžci na tratích 5, 10 a 18km startovní číslo s čipem, poukaz na jídlo, poukaz na afterparty, poukaz do tomboly a prvních 300 přihlášených tričko CRAFT s logem závodu.
  • Účastníci rodinného běhu se musí prezentovat v sobotu ve stánku Diakonie, kde zaplatí dobrovolné startovné v minimální výši 50Kč a dostanou speciální startovní číslo.

 

Závodní program zahájíme v 10hod

  • Začneme startem MINI Běhů, které budou rozděleny dle jednotlivých kategorií. Před startem MINI Běhů proběhne rozcvička s naší „trenérkou“ Ájou Juřicovou.
  • Cca v 11hod proběhne vyhlášení Austin MINI běhů.
  • Ve 12hod odstartujeme rodinný běh a předáme výtěžek startovného a příspěvek společnosti Austin projektu Domov Vyhlídka Vsetín.
  • Ve 13hod pak proběhne hromadný start na tratě 5, 10 a 18km.
  • Od 15hod začneme vyhlašování vítězů na jednotlivých tratích
  • V 16hod zakončíme program tombolou

V rámci zázemí pak bude po celou sobotu v budově gymnázia šatna, sprchy, úschovna zavazadel (od 11hod) a samozřejmě jídelna. Jídlo se bude vydávat po doběhu závodu (tzn. cca po 13:30).

V jídelně bude možnost zakoupit jídlo i pro doprovod závodníků. https://www.facebook.com/mgvszs/photos/a.280054008858927.1073741838.271043443093317/722207057976951/?type=3&theater

Stánek s občerstvením bude i u altánku v parku (v místě cíle).

V rámci doprovodného programu bude k dispozici prodejní stánek s výživou Enervit (již v pátek při prezentaci), běžeckými doplňky, sportovními brýlemi. Na prodej budou rovněž trička ze starších ročníků našich závodů, kšiltovky apod. Děti se můžou těšit na malování na obličej s rádiem Orion a dále představíme Nordic Walking.

No a nezapomeňte po závodě, že od cca 19hod se sejdeme v restauraci Náhon Vsetín na after party. Od nás dostanete poukaz na jeden nápoj. Promítneme tam fotky ze závodu a možná i něco z historie….

V sobotu doporučujeme k zaparkování využít okolních ulic (U Hřiště, Žerotínova, apod.), nebo velké parkoviště u nádraží (cca 300m od místa startu). Do ulice Žerotínovy vedle gymnázia prosíme nevjíždět, zde budeme potřebovat prostor pro start hlavního závodu a rodinného běhu.

Počasí má být ideální běžecké, snad oschne i trasa horského běhu, takže by nemělo nic bránit hladkému průběhu!

Těšíme se…..vy taky??

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *