Horký Olympijský běh je za námi!

Letošní T-Mobile Olympijský běh máme úspěšně za sebou. Velké díky všem, kteří se v parném odpoledni zúčastnili, nebo jen přišli podpořit závodníky. Bylo to opravdu výživné…
.
Celou akci zahájily děti svými MINI běhy, které startovaly dle ročníků narození na jednotlivých trasách 300, 600, resp. 900 m a celkově se jich na startu sešlo 86. V duchu olympijské myšlenky, kdy není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, jsme vyhlásili za vítěze všechny a každé dítě si tak kromě pamětní „olympijské“ medaile odneslo i perníkovou medaili jako odměnu za předvedený výkon!

Medaile malým sportovcům na krk věšeli zástupci VHK ROBE Vsetín Robin Staněk a vsetínský odchovanec Adam Hořanský.
.
I ti se pak s osmi desítkami dalších postavili na start závodu na 5 km, který jsme odstartovali, stejně jako na dalších 91 místech po celé ČR, z éteru Český rozhlas – Radiožurnál přesně v 18 hod.
.
Nejrychlejší na pětikilometrové trase byl Ludovít Kadlec, který do cíle přiběhl s časem 18:06. Nejrychlejší ženou závodu pak byla Petra Kocourková s časem 24:03. Zahanbit se nenechali ani zmínění hokejisté, když Adam Hořanský přiběhl na celkově šesté pozici s časem 20:49.
.
Po doběhu posledních na trase jsme neotáleli s vyhlášením vítězů, protože nebe se zlověstně zatahovalo a taky s posledním potleskem pro nejrychlejší závodníky se spustil déšť, naštěstí nijak velký, takže jsme se všichni dostali domů bez zásadního promočení… ⛈
.
Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným, ať už v pozici závodníků, diváků, tak pořadatelů a dobrovolníků kolem trasy!

 

Fotogalerie od Milana Muchy ZDE
Fotogalerie od Zdeňka Piňose ZDE
Fotogalerie od Zdeněk Krchák ZDE

Výsledky ZDE